Bucktail Middle School Honor Roll

6th Grade High Honor Roll:  Alonna Anderson, Haley Burrows, Zane Chancel, Mya Embick, Isabella English, Lily Francis, Michael Heiser, Abigail Miller, Kori Prebble, Kayla Probert.

6th Grade Honor Roll:  Matthew Bissman, Riley Coover, Danielle Lundfelt, Jeremy Testa, Carter Winkelman, Hannah Youells.

7th Grade High Honor Roll:  Jordan Burrows, Kayden Friese, Emma Poorman, Tristan Probst, Piper Rauch, Ethan Stewart, Dakota Werts.

7th Grade Honor Roll:  Jason Bergey, Dylan Cross, Nicole Embick, Brogan Foley, Charlize Kepler, Conner Mason, Emily McGowan, Trevor Miller, Evan Ransdorf, Tyler Snyder, Logan Stidfole, KayDence Winkelman.

8th Grade High Honor Roll:  Hannah Bradley, Rory Dwyer, Troy Prebble, Kamla Singh, Cameron Sockman.

8th Grade Honor Roll: Harley Antram, Ashton Crawford, Angela Intallura, Joshua Linberg, Anthony Pentz, Paul Risley, Zoey Stroup, Gage Sutliff.

Bucktail High School Honor Roll

9th Grade High Honor Roll:  Kayli Casper, Emily Cross, Rachel Goss, Myka Poorman.

9th Grade Honor Roll: Tristin Bissman, Liam Dwyer, Rebecka Gavlock, Sara Kepler, Hailee Pollock, Destiny Steele, Megan Wagner.

10th Grade High Honor Roll:  Karen Bunsick, Trevor Burrows, Danielle Green, Jodi Green, Aaliyah McGowan, Sylvia Moore, Benjamin Probert, Elliot Probst, Sarah Rathmell, Hunter Stidfole.

10th Grade Honor Roll:  Shiane Acor, Miranda Barton, Bonnie Mills, Jessica Payne, Richard Perry, Shawna Poorman, Hayleigh Weaver, Kenneth Winkelman.

 

11th Grade High Honor Roll:  Anna Cowfer, Maria D’Onofrio, Katelyn Pick, Zion Resto, Danielle Rider, Kailah Ross.

11th Grade Honor Roll:  Delmar Blackwell, Braylee Foley, Cody Hand, Logan Long, Aaron Lucas, KyLynne Lundfelt, Taylor Werts.

12th Grade High Honor Roll:  Hannah Bowes, Katelyn Hand, Mitchell Intallura, Brook Kepler, Collin Mason, Emalea Mills, Richard Probst, Dominique Rhine, Tyler Riggle, Hailey Risley, Cassie Shook, Ebonee Spriggs, Alanna Tripp, Amanda Tyrrell, Renee Werts.

12th Grade Honor Roll:  Acacia Davenport, Rebecca Davis, Devin Embick, Hunter Gavlock, Robert Green, Kross Irwin, Alexis Kauhl.